FORGOT YOUR DETAILS?

FİTBLOG

Tae Bo

30 Ekim 2017 By fitfactorsportsclub in Blog, Dersler

Vücut Geliştirme

18 Eylül 2017 By fitfactorsportsclub in Blog, Dersler

Crunch Fitness

18 Eylül 2017 By fitfactorsportsclub in Blog, Dersler

Spinning

18 Eylül 2017 By fitfactorsportsclub in Blog, Dersler
Fitness grup dersleri

Fitness Dersleri

18 Eylül 2017 By fitfactorsportsclub in Blog, Dersler

Kartal Spor Salonu – Fitness

Kartal Spor Salonu – Fitness Fit Factor tecrübeli eğitmenleri ile 99’TL’den başlayan fiyatlarla Kartal’da! Profesyonel spor ekipmanlarıyla ve hijyenik ortamı ve grup dersleri ile Fit Factor Kartal’da etkili antrenman yaparak fitness hedeflerinize bir adım atın. Sizi bekliyoruz. Dersler Reformer Pilates Spinning Zumba Crunch Step-Aerobik Gym Stick Kick Boks Body Bump Buts Guts Yoga Medical Pilates

Tae Bo

Vücut Geliştirme

Crunch Fitness

Spinning

Fitness grup dersleri

Fitness Dersleri

Pilates Dersleri

Zumba Dersleri

Fit Factor Sports Club ile Vücudunuza İyi Bakın!

Spor salonunda egzersiz yapmak; kasları güçlendirir ve dirençli tutar. Ayrıca günlük yaşamımızda yaşanabilecek sakatlanmaların önlenmesi açısından da büyük önem taşır. Fakat egzersiz yapmanın faydaları bunlarla sınırlı değildir. Çünkü Fit Factor Sports Clubtarafından sunulan pilates, zumba ve aerobik gibi fitnessegzersizlerin daha pek çok faydası bulunmaktadır. İşte spor salonunda, profesyoneller eşliğinde egzersiz yapmanın diğer avantajları…

  • Enerjinizi Arttırır: Birçok kişi spor salonlarından yorucu olacağı gerekçesiyle uzak durur. Ancak bu zihniyet ile hareket etmek, ilerleme kaydetmek bir yana kişileri daha da geriye götürmektedir. Çünkü spor salonunda düzenli egzersiz yapmak vücudun enerjisini arttırır. Bu nedenle de egzersiz sonrasında kişi kendisini yenilenmiş hisseder. Ayrıca egzersiz yapan kişilerin gerginliği ve stres seviyesi de azalmaktadır.
  • Özgüveni Artırır: Vücut geliştirmek ve kendisini daha iyi hissetmek isteyen bilinçli bireylerin ilk adresi spor salonları olmaktadır. Çünkü spor salonlarında egzersiz yapan bireyler, bir süre sonra aynaya baktıklarında çalışmalarının karşılıklarını görürler. Yine keskin kas hatlarına ve ince bir vücuda sahip kişilerin kendilerine olan güveni de artmaktadır.
  • Sosyalleşmeye Yardımcı Olur:Spor salonları, insanlar ile tanışmak ve iyi arkadaşlıklar kurmak için en ideal yerlerden birisidir. Ayrıca kişilerin arkadaşları ile aynı spor salonuna devam etmeleri, egzersiz yapmayı sıkıcı bir rutin olmaktan çıkararak eğlenceli kılmaktadır.

Sonuç olarak spor salonuna devam etmek için pek çok neden bulunmaktadır. Siz de daha sağlıklı bir yaşam sürmek ve fit bir vücuda sahip olmak için İstanbul Kartal’da hizmet sunan Fit Factor Sports Club’a üye olabilir, uygun fiyatlara nitelikli bir hizmet alabilirsiniz.

 

[kkstarratings]

TOP });