FORGOT YOUR DETAILS?

Fit Factor Sports Club

Fit Factor Sports Club Fitness Salonu

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Kartalda, Fit Factor Sports Club bir çok spor aktivitesi ve başarılı kadrosuyla fitness, pilates, zumba, spinning ve diğer grup dersleri ile sizlerin hizmetinizde!

Fit Factor Sports Club ile Her Zaman Fit Kalın!

Fit Factor Sports Club; Kartal’da,  gelişmiş spor ekipmanları ile donatılmış fitness salonuve uygun fiyat politikası ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bünyesinde barındırdığı uzman kadro sayesinde siz de doğru ve etkili spor yapabilir, her daim fit ve sağlıklı kalabilirsiniz. Peki, Fit Factor Sports Club sayesinde faydalanabileceğiniz hizmetler nelerdir?

  • Fitness Dersleri: Sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmak için fitnessdersleri alabilirsiniz. Vücuttaki yağların yakılmasını sağlayan fitness, aynı zamanda kasların hacim almasına da yardımcı olur.
  • Reformer Dersleri: Aletli pilates, standart pilatesten farklı olarak reformer makinesi kullanılarak yapılan son dönemlerin en trend egzersizlerinden birisidir. Mat temelli pilatesten daha yoğun ve dinamik olan aletli pilatesin egzersiz repertuarı da oldukça çeşitlidir.
  • Crunch Fitness: Bilinen en temel karın hareketlerinden birisi olan crunch, karın kaslarını geliştirmek adına oldukça etkili bir fitness egzersizidir.
  • Pilates Dersleri: Pilates dersleri alarak vücudunuzdaki şekillenmeyi kısa süre içerisinde fark edebilirsiniz. Çünkü pilates egzersizleri sayesinde kaslarınız uzar, çok daha ince ve fit bir görünüme sahip olursunuz.
  • Zumba Dersleri: Kendine özgü müzikleri ve ritmi olan bu dans, aynı zamanda bir fitness egzersizidir. Zumba; eğlenirken sıkılaşmanızı, esneklik kazanmanızı ve kondisyonunuzun artmasını sağlar.

İstanbul’un gözde semtlerinden birisi olan Kartal’da hizmet sunan Fit Factor Sports Club’ın sizler için sunduğu hizmetler yukarıda bahsedilenler ile sınırlı değildir. Bunların yanı sıra dilerseniz spinning, yoga, tae bo ve kick boks gibi derslere de katılabilirsiniz.

Siz de hemen üye olabilir; alanında uzman kadro ve gelişmiş ekipmanlar ile spor yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Neden Fit Factor?

Spor yapmanın en temel amacı sağlıklı olmaktır. Yine bireyler, fit bir görünüme sahip olmak için de spor yapmayı tercih etmektedir. Ancak spor, her ne amaçla yapılırsa yapılsın mutlaka bilinçli olarak gerçekleştirilmesi gereken bir faaliyettir. Aksi takdirde elde edilen sonuçlar kalıcı olmayabilir ya da çeşitli sakatlıklar meydana gelebilir. Bilinçli egzersiz yapmanın yolu ise uzman eğitmenlerden destek almak ile mümkündür. Bunun için iyi bir spor salonutercih edilmeli ve tecrübeli spor eğitmenlerinden danışmanlık hizmeti alınmalıdır.

Düzenli ve etkili spor yapmak için bir spor salonuna üye olmak büyük önem taşır. Ancak hangi spor salonunun tercih edileceği de önemsenmesi gereken bir diğer durumdur. Eğer siz de İstanbul Kartal’da gidebileceğiniz iyi bir spor salonuarıyorsanız Fit Factor Sports Club’a üye olabilir; reformer, zumba, tae bo, spinning ve crunch gibi grup dersleri ile eğelenerek spor yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Peki, tercihinizi Fit Factor yönünde yapmanız için diğer nedenler nelerdir?

Profesyonel Kadroya Sahip Spor Salonu

Spor salonu seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli husus, şüphesiz spor salonun eğitmen kadrosudur. Fit Factor ise birlikte çalıştığı eğitmenlerin profesyonel kişilerden oluşmasına önem göstermektedir. Bu sayede üyeler, egzersiz sırasında hareketleri usulüne uygun olarak yapmakta ve olası sakatlıklardan korunmaktadır. Yine uygulanacak fitness programı kişiye özel olmalıdır. Bunun için antrenman programınızı uzmanlar eşliğinde belirleyebilir, hedefinize kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyat Politikası

Fit Factor; İstanbul spor salonları içerisinde sadece gelişime açık uzman kadrosu ile değil, uygun fiyat politikasıyla da ön plana çıkmaktadır. Eğer siz de Kartal’da bütçenize uygun bir spor salonu arıyorsanız, Fit Factor Sports Club’ın indirimli üyelik fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Saat 21.00’e Kadar Kaliteli Hizmet

Spor salonları arasından seçim yaparken, salonun hangi saatler arasında hizmet sunduğunu da göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü diğer kriterler uygun olsa da, müsait olduğunuz saatlerde hizmet vermeyen bir salonun sizin için herhangi bir anlamı kalmaz. Fit Factor ise, Kartal’da 21.00’e kadar açık tek spor salonudur. Bu doğrultuda gün içerisinde spor yapmaya vakit bulamamaktan şikâyetçiyseniz Fit Factor Sports Club’a üye olabilir, uygun olduğunuz vakitte egzersiz yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

TOP });