FORGOT YOUR DETAILS?

Kartal Spor Salonu Aylık 99 TL'den başlayan fiyatlar

Kartal Topselvi de Saat 24’e Kadar Açık Tek Spor Salonu

Spor salonuna düzenli olarak gitmek, vücut sağlığı ve estetik görünüm açıdan oldukça önemlidir. Ancak hem fit hem de dinamik bir vücuda sahip olmak için tercih edilen spor salonu belli başlı özelliklere sahip olmalıdır. Bu anlamda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kişilerin kendilerini rahat hissedebilecekleri bir fitnesssalonu bulmalarıdır.

Yine bir spor salonunun ev ya da işyerine yakın mesafede olması da, spor salonuna devam etme açısından önem taşımaktadır. Eğer siz de kendinizi rahat hissedebileceğiniz ve yakın mesafede bir Kartal spor salonu arıyorsanız; Fit Factor Sports Club’ı tercih edebilir, indirimli üyelik fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kartal Spor Salonu 79 TL'den başlayan Fiyatlar

Kartal Spor Salonu Üyelik Fiyatları

Düzenli spor yapmak için bir spor salonu seçerken dikkat etmeniz gereken önemli hususlardan birisi de, salonun üye seçimidir. Çünkü spor salonları genellikle üç farklı şekilde faaliyet göstermektedir. Bazı fitness salonları sadece bayanlara ya da erkeklere hizmet sunarken, bazıları ise bayan ve erkek karışık şekilde faaliyet gösterirler. Bu anlamda yaşam tarzınıza uygun seçim yapmanız yararınıza olacaktır.

Yine Kartal spor salonu seçerken salonun çalışma saatlerini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Sonuçta gün içerisinde tek uğraşınız spor değildir. Bu nedenle de gündelik planlarınıza uyarlayabileceğiniz bir spor salonu sizi çok daha memnun edecektir. Böylece hem işinizden hem de sosyal yaşamınızdan fedakârlık yapmak zorunda kalmadan rahat bir şekilde spor yapabilirsiniz.

Ancak tercih edeceğiniz spor salonunun sunduğu hizmetler de büyük önem taşır. Bu doğrultuda spor salonunun grup fitness faaliyetleri olup olmadığından emin olmalısınız. Çünkü uzun vadeli spor programları uygulamanız durumda sıkılabilirsiniz. Zumba, pilatesve spinning gibi grup dersleri ile motive olabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Kartal spor salonu ücret aralığı da spor salonu seçiminde önemli bir faktördür. Çünkü Pendikspor salonu ücretleri verdikleri hizmet seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bütçenizi de göz önünde bulundurarak sizin için en ideal olanını tercih edebilirsiniz. Ancak Kartal’da sunduğu hizmet ile kendisini kanıtlamış bir spor salonu arıyorsanız Fit Factor Sports Club ile iletişime geçebilir, aylık 79 TLden başlayan üyeliklerden yararlanabilirsiniz.

Kartal’daki 365 Gün Saat 24.00’e Kadar Açık Tek Spor Salonu

Spor salonları, sağlıklı ve zinde bir yaşam için ihtiyaç duyulan hizmetlerin verildiği merkezlerdir. Belli bir spor dalında uzmanlaşmış bireylerden, fit kalmak için spor yapan kişilere kadar oldukça geniş bir kitleye hitap ederler. Yine bu merkezlere gelen kişilere ayrıcalıklı hizmetler verilebilir ve daha sağlıklı hissetmeleri için kendilerine özel detaylı beslenme ve egzersiz programları sunulur.

Bu programlar; üyelerin yaşına, sağlık durumuna ve cinsiyetine göre uzmanlar tarafından oluşturulmaktadır. Ayrıca gerektiğinde spor eğitmenleri üyeler ile özel olarak ilgilenmekte ve böylece kısa süre içerisinde sonuç almalarını sağlamaktadır. Kartal’da bulunan Fit Factor Sports Club ise, saat 24’e kadar açıkbir spor salonu olarak uzman eğitmenleri ve gelişmiş spor ekipmanları ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kartal’da bulunan Fit Factor Sports Club, uzman ve gelişime açık spor eğitmenleri eşliğinde çalışmalarını sürdürmektedir. Egzersizlerin doğru bir şekilde yapılması ve sakatlıkların önlenmesini sağlayan spor eğitmenleri, aynı zamanda üyelerin amaçlarına kısa süre içerisinde ulaşmalarını sağlamaktadır.

Yine tecrübeli eğitmenler eşliğinde yapılan egzersizler sayesinde kişilerin motivasyonu artar ve hareketlerden maksimum verimlilik sağlanır. Bunların yanı sıra Fit Factor Sports Club, üyeleri için pek çok egzersiz programını bir arada sunmaktadır. İşte bu egzersiz programlarından bazıları…

  • Pilates: Fizyoterapi temelli bu fitness egzersizi, vücudun duruşunu düzenler ve esneklik kazandırır.
  • Step-Aerobik: Müzik eşliğinde tempolu şekilde yapılan bu egzersiz, kilo verme konusunda oldukça etkilidir.
  • Zumba: Tıpkı aerobik gibi müzik eşliğinde gerçekleştirilen zumba, zayıflamayı ve fit görünüme sahip olmayı sağlar.
  • Yoga: Zihni huzura kavuşturan bu egzersiz, aynı zamanda duruşu düzgünleştirir ve fiziksel sorunları giderir.

Kartal’da bulunan en iyi spor salonu Fit Factor Sports Club tarafından sunulan egzersiz programları bunlar ile sınırlı değildir. Çünkü üyeler, dilerlerse kick boks, spinning, crunch, Body Pump ve Tabata gibi dersleri de alabilmektedir.

Eğer siz de İstanbul Kartal’da saat 24’e kadar açıkbir spor salonu arıyorsanız Fit Factor Sports Club’a üye olabilir, dilediğiniz egzersizi uzmanlar eşliğinde yapabilir ve fit görünen bir vücuda sahip olabilirsiniz.

[kkstarratings]

TOP });